1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Out Of This World

Ігровий автомат Out Of This World

Альтернативное название:

За Межами Цього Світу

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Out Of This World на космічну тематику компанія Betsoft випустила в 2011 році. Тут є анімований бонус-раунд, який додає ймовірність виграшу. У казино Ельдорадо можна зіграти в слоті За межами Цього Світу в двох режимах.

Основні характеристики і ставки

Геймплей відбувається на 5 барабанах. У лівому кутку екрана вибирається номінал монет від 0,02 до 1. На лінію ставиться 1-5 жетонів. Теоретичний відсоток віддачі - 94,5%. Кнопка «Bet Max» активує всі 9 ліній з граничною кількістю монет. Гідність жетона залишається те, яке було встановлено до натискання кнопки. Мінімум на спин - 2 центам, а максимальна ставка - 45 долара. Джекпот в грі За межами Цього Світу становить 90 0000 монет. Залежно від суми на кону, значення коефіцієнтів змінюються. Так, найвищий множник має діапазон 4000-20000.

Бонус-гра: правила і виплати

У цьому апараті є один спеціальний символ. Це - літаюча тарілка. Випадання 3 тарілок запускає бонусний тур. На дисплеї з'являються космічні кораблі. У них ховаються веселі представники позаземних цивілізацій. Зелені інопланетяни дарують виграші, а рожевий одноокий прибулець закінчує раунд. Invaders! - ще один ігровий апарат про космічні пригоди від Betsoft. Рівень RTR - 93,5%. Загальна у слотів не тільки тематика, але і наявність бонус-ігри. Відмінності: є Вайлд, додаткові множники і Скаттер. Автомат Out Of This World цікавий призовим туром з щедрими бонусами. Робіть великі ставки і отримуйте завдяки цьому більш високі коефіцієнти виплат.