1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Wizard’s Castle

Ігровий автомат Wizard’s Castle

Альтернативное название:

Замок Чарівника

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Wizard's Castle - додаток від Betsoft, виконане в кращих традиціях компаніі.Обратіте увагу на детальну промальовування символіки, 3D графіку, захоплюючий сюжет і швидке завантаження. Модель, представлена ​​в двох робочих версіях, доступна всім повнолітнім гравцям.

Загальні характеристики

Замок Чарівника - автомати без реєстрації з традиційним кількістю барабанів і ліній виплат (5 і 9 відповідно). У грі є Вайлд, Скаттер, автоплей і бонус-гра. Джекпот слота - 10 000, а RTP - 96,3%. Ставити на лінію можна від однієї до 10 монет, вартістю від п'яти центів до 20 доларів.

Основна символіка:

  • капелюх чарівника (5, 25, 50);
  • пісочний годинник (30, 75, 100);
  • сувій з заклинаннями (5, 30, 150);
  • колба (3, 10, 15);
  • символи стихій (50, 300, 1 000).

Нагадаємо, що оплачуються ланцюжки, що складаються з трьох, чотирьох і п'яти однакових картинок. Виграш розраховується множенням ставки на коефіцієнт ланцюжка (дані дивіться в спецтабліце).

З додаткових символів апарату Wizard's Castle на особливу увагу заслуговує Скаттер. У грі він є мультиплікатором, множить початкову ставку в кілька разів (5, 10, 25, 50). Геймерам, що грає на максимальних обертах, рекомендуємо уважно вивчити дану можливість. Вайлд - другий помічник, що підміняє відсутні картинки. Дикий символ випадає на середніх барабанах.

Додаткову гру активує ланцюжок з трьох Бонусів. На екрані з'являться шість сувоїв. Ваше завдання - вибрати три з максимальними множителями (10, 15, 25).

Модель з оригінальними опціями Скаттер сподобається професіоналам, готовим вигравати великі суми. Скористайтеся демо і протестуйте слот прямо зараз.