1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Wish Master

Ігровий автомат Wish Master

Альтернативное название:

Виконавець Бажань

Производитель:

Netent

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Wish Master був розроблений компаній NetEnt в 2014 році. Цей продукт можна назвати одним з кращих у виробника. Адже тут присутні 5 призових опцій, які допомагають виграти. Зараз протестувати безкоштовно ігровий автомат може кожен бажаючий гравець.

Основні характеристики і розміри ставок

У пятібарабанном Виконавця Бажань все 20 ліній активні постійно. Ставка на кожну лінію дорівнює 1 - 10 монетам з номіналом 0,01 - 0,5. Безперервний ланцюжок з трьох, чотирьох або п'яти однотипних картинок в ряд формують оплачувану комбінацію. Одна з них обов'язково повинна відображатися на першому барабані. Тут присутні прості символи - це різнокольорові маски і карткові позначення. Максимальний множник становить 750, а мінімальний - 5.

Спеціальні символи і їх можливості

Спеціальних знаків в Wish Master всього два - це Скаттер і Вайлд. Wild самостійно не формує грошові комбінації. Але також він замінює все прості знаки і завершує нові призові ряди. Три Скаттер із зображенням стародавнього сувою активують одночасно безкоштовні спини і одну з п'яти додаткових функцій.

Під час спинив все виплати множаться в два або три рази. Також можуть випадати два додаткових Вайлда, або з'являтися в довільному порядку. Якщо десь з'явиться Wild, то вся вертикаль заповнюється такими зображеннями. Одночасно може активуватися кілька бонусних функцій, але не більше трьох.

Можливості спецсимволов і теоретичний повернення 96,6% є головними достоїнствами Виконавця Бажань. Завдяки їм в грі на реальні гроші можна розраховувати на великі виграші до 900 000 рублів.