1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Wild Jester

Ігровий автомат Wild Jester

Альтернативное название:

Божевільний Блазень

Производитель:

Booming Games

 
описание автомата
 

Розробник Booming Games з'явився на ринку азартних ігор відносно недавно, в 2008 році, і досить впевнено почав конкурувати з більш досвідченими виробниками. Пропонується випробувати один з його тематичних автоматів - Wild Jester. Ця модель відмінно демонструє стиль бренду - яскраве оформлення без надмірностей, хороша графіка і атмосферний музичний супровід. При стриманому зовнішньому вигляді геймплей багатий - є і спеціальні символи, і ряд бонусних опцій, і кілька різновидів додаткових ігор. на офіційному сайте казино доступно два режими гри - без вкладення грошей і зі справжніми ставками. Перший варіант дозволить без зайвого ризику вивчити особливості представленого симулятора і вибрати стратегію.

Загальний огляд правил

Мета гри - скласти з однакових картинок виграшну послідовність. Варто уважно поставитися до вибору ставок. Є кілька базових стратегій на зниження або підвищення, які дозволяють раціонально використовувати кошти.

Ігрове поле стилізовано під середньовічний замок, а головним персонажем виступає блазень, тобто джокер. Він виконує роль спецсимволи, який активує на 10 наступних спинив бонусну опцію - формування комбінацій не тільки зліва направо, а й справа наліво. Вайлд - ковпак блазня. Може підміняти собою прості картинки, завдяки чому комбінації з'являються частіше. А лицар - Скаттер. Він взагалі не залежить від ігрових смуг і активує фріспіни, з'явившись на полі.

Ігрові можливості і бонуси

Крім основної гри, присутній дві додаткових. По-перше, це ризиковий раунд, що дозволяє подвоїти виграш за спин в разі правильного вибору кольору карти. Він запускається за бажанням гравця. По-друге, безкоштовні спини - автоматичні раунди. Чим більше Скаттер виплати на барабанах, тим вище буде множник ставок: від х2 до х5.