1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Weekend In Vegas

Ігровий автомат Weekend In Vegas

Альтернативное название:

Вікенд У Вегасі

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 

Новий ігровий автомат Weekend In Vegas від концерну Betsoft рекомендована любителям динамічної гри і слотів з суперотдачей. Особливість зовнішнього оформлення - барвиста тривимірна графіка, детальне промальовування тематичних символів, відмінний фон музичного супроводу, доречно доповнений невеликими аудіо ефектами. Джекпот статичний посилання - 1 210 500 кредитів.

Зовнішні та технічні особливості онлайн-ігри на гроші

Для початку ознайомтеся з ігровою панеллю. В автоматі використовуються кнопки «Choose Coin», «Bet Level», «Start». Вибирайте вартість монет, визначайтеся з сумою ставки і запускайте гру. При бажанні можна скористатися автоматичним режимом «Autoplay».

До технічних особливостей ігрового апарату Вікенд У Вегасі можна віднести повну відсутність робочих ліній, але стандартна кількість оплачуваних комбінацій (243 Ways), великі коефіцієнти множення до х5 і бонус-раунд.

Підвищити рівень призових допомагають додаткові можливості. Це спец.знакі Вальд і Розкид, а також бонус-тур. Вальд замінять відсутню картинку в комбінації і подвоює весь виграш по ній. Скаттер запускає безкоштовні обертання за схемою: за 15 спинив, за 2 - 10, за повний комплект з трьох - 15 фріспінов. Бонус-тур запускає одночасна поява трьох головних героїв (хлопців). Під час нього діє коефіцієнт множення виграшу х2.