1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Wasabi-San

Ігровий автомат Wasabi-San

Альтернативное название:

Васабі-Сан

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Wasabi-San - успішний проект софт-провайдера Microgaming. Його тематика - азіатська кухня. Його символи - різні страви, наприклад, риба і устриці. З переваг моделі: непогана графіка і добре підібраний акомпанемент. Крім того, відсоток повернення становить 96%. Якщо ви хочете зіграти з виведенням грошей, необхідно пройти реєстрацію в казино Елслотс і відкрити кабінет гравця.

Характеристики слота

Технічні характеристики слота Васабі-Сан включають 5 барабанів і 15 ліній. Кількість останніх користувач має право налаштовувати на свій розсуд. При цьому наголошується середній рівень дисперсії і довжини циклу. У грі присутня можливість регулювати номінал монет. Дисплей представлений в класичному форматі 5 на 3. Виплати видаються, коли формується послідовність з трьох або більше однакових картинок. Зараховуються лише ті комбінації, які склалися за схемою зліва направо.

Спецсимволи і бонуси

В апараті Wasabi-San три спеціальних символу:
  1. Дикий.
  2. Розкид.
  3. Бонус.
Перший - універсальний Wild, який замінює інші символи на лініях. Другий називається «Wasabi», він запускає 10 безкоштовних спинив, протягом яких всі виграші триразово множаться. Третій - спецсимвол, що активує бонус «Fish Market». Якщо ви хочете дізнатися більше деталей, скористайтеся таблицею виплат. В цілому ж, цей апарат хороший наявністю декількох заохочень і збільшеним множником в режимі Free Spins.