1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Warlords - Crystals Of Power

Ігровий автомат Warlords — Crystals Of Power

Альтернативное название:

Лорди Війни: Кристали Сили

Производитель:

Netent

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Warlords - Crystals Of Power був випущений NetEnt в 2016 році. Основою для його створення стала популярна комп'ютерна гра-стратегія за участю трійки відважних воїнів. Зараз ви можете в онлайн-казино Елслотс на реальні гроші зіграти в Лорди Війни: Сила Кристалів. Тут 4 спецсимволи, які збільшують виграш, три призових раунду і стільки ж варіантів фріспінов.

Основні характеристики, розміри ставок і виграшів

У пятібарабанном слоті Warlords - Crystals Of Power все тридцять ліній завжди активні. Ставки на кожну з них виставляються однакові 1 - 10 монет з номіналом 0,01 - 1. Оплачувані безперервні ланцюжки формуються за традиційними правилами з 3, 4 або 5 однакових символів. Комбінації за участю самурая, лучниці і варвара здатні принести до 300 кредитів, а з тваринами - до 120. Рогатий шолом, червона маска і маска з пір'ям допоможуть виграти до 60 кредитів.

Спецсимволи і додаткові раунди

Золотий амулет - це Вайлд. Він сам може формувати комбінації, а також замінювати все звичайні знаки для складання нових ланцюжків. В основній грі випадковим чином може спрацювати функція "Overlay Wild". У ній присутні 3 варіанти створення додаткових Вайлд. Вони можуть випадати за схемою 2х2 або в ряд на перших чотирьох барабанах, або ж в будь-яких осередках. Різного кольору прапори - це Скаттер. Вони запускають 3 серії спинив з різними опціями. Зелений - дає старт дев'яти обертанням, де з'являються тільки воїни і тварини. Синій - активує сім free spins з новими Скаттер, і множником х1 для кожного з них. Червоний - це 5 обертань, і в них діє липкий Wild-знак.

Лорди Війни: Кристали Сили - це автомат з великим потенціалом виграшу, відмінним дизайном і сучасною 3D графікою. RTP дорівнює 96,89%, що дозволяє розраховувати на приз розміром до 1 000 000 монет.