1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Venetian Rose

Ігровий автомат Venetian Rose

Альтернативное название:

Венеціанська Троянда

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Компанією Microgaming ігровий автомат Venetian Rose був створений в 2013 році. У ньому розробники розкрили тематику італійського міста, де проводиться венеціанський карнавал. Запускайте і грайте безкоштовно в автомати , в яких більше можливостей отримати виграш. Представлена ​​модель пропонує фрі-спини з додатковими множниками і ризик-гру для збільшення виграшу.

Правила, ставки і величина виплат

Пятібарабанний автомат Венеціанська Роза оснащений 25 лініями. Для активації є будь-яку кількість ліній, де ставка на кожну може бути в діапазоні від 0,01 до 10. Оплачувані комбінації формуються з трьох, а іноді з двох, і більше однакових зображень. У грі звичайні знаки принесуть такі виплати:
  • карткові позначення від дев'ятки до туза - 5-150 ставок;
  • віяло і бінокль - 15-250 кредитів;
  • гондола і учасник карнавалу в масці - від 2 до 750 ставок.

Спецсімволіка і можливості додаткових раундів

Портрет дами з трояндами у волоссі - це Wild. Він може самостійно формувати призові комбінації. П'ять Вайлд на активній лінії принесуть 3000 ставок. Також він може замінити всі звичайні знаки, тим самим завершуючи нові виграшні ланцюжка. Роль Скаттер грає карнавальна маска. Оплачується Скаттер від двох символів в будь-якому місці на екрані. При випаданні трьох і більше подібних зображення активується серія безкоштовних спинив. Всі виграші в них оплачуються з потрійним коефіцієнтом. Після кожного призового спина пропонується ризик-гра. Правильно вказавши на колір гральної карти можна збільшити суму виграшу в два рази. Спроб може бути кілька, але при неправильній відповіді ставка програється. Автомат Venetian Rose доступний в будь-який час для всіх гравців в демонстраційному режимі. Гра на реальні гроші відбувається з можливістю виграшу до 95,08% від вкладених коштів.