1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Unicorn Legend

Ігровий автомат Unicorn Legend

Альтернативное название:

Легенда про Єдинорога

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Любителів казкової тематики запрошує ігровий автомат Unicorn Legend. У додатку від Microgaming стильна графіка, зручна панель управління з російськомовним перекладом і зрозумілі для новачків правила. Апарат представлений в двох робочих версіях. Платний режим - варіант для зареєстрованих учасників, а от грати в автомати без реєстрації зможуть всі бажаючі.

Технічні характеристики

В апараті 5 барабанів і 25 призових ліній. Ставити на одну можна від п'яти центів до п'яти доларів. Гра доповнена Скаттер, Вайлд, серією Респін і раундом на множення. Джекпот слота - 2 000 (виплачується за п'ять ікон з ельфом). Базові картинки:
  • замок (25, 75, 1 000);
  • квітка (25, 50, 500);
  • сова (50, 75, 250);
  • фея (50, 100, 500);
  • номінали гральних карт (від 10 до 50).
Склад комбінацій - від трьох однакових зображень на активній лінії. Початок ланцюжка - перший лівий барабан. З декількох послідовностей винагороджується старша.

Особливі знаки автомата, їх функції

Єдиноріг - Дикий знак, який відповідає за підміну якої бракує картинки. Вайлд завершить комбінацію і примножить виграш в два рази. Таємничий знак - Скаттер, він оплачується в будь-якому місці ігрового поля. Сума виграшу розраховується множенням ставки на коефіцієнт (деталі в таблиці виплат). Три розкид запустять серію з 10 фріспінов. Легенда Єдинорога з традиційною грою на множення і RTP 96% подарує приємні хвилини відпочинку любителям азарту.