1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Ultra Hot Deluxe

Ігровий автомат Ultra Hot Deluxe

Альтернативное название:

Ультра Хот Делюкс

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 

Класичний ігровий автомат Ultra Hot Deluxe з простими правилами і стабільним відсотком віддачі (RTP — 95,17%). Апарат відмінно підходить для гри: цьому сприяє низька дисперсія і коротка довжина циклу.

Кількість ліній і розмір ставок

Хоча слот і не володіє широким асортиментом символів, всі вони оптимально розміщуються на 5 лініях і трьох барабанах ігрового поля 77 Elslots. Співвідношення 8 різних іконок і п'яти ланцюжків дозволяє гемблер побачити всі комбінації за короткий проміжок часу. На кожну лінію можна поставити від 0,08 до 20 кредитів. Такий діапазон призводить до загальної ставки на спін від 0,4 до 100 монет.

Особливі функції відеослота

Незважаючи на відсутність бонусного раунду, фріспінов і Вайлд, у автомата своя специфіка. Якщо фруктові символи займають все ігрове поле (9 осередків), загальний виграш множиться на два. До додаткових функцій можна віднести і наявність ризик-гри на подвоєння. Цей раунд проходить в звичному форматі. Геймеру належить вгадати колір наступної карти. Після вдалої спроби можна продовжити раунд або забрати гроші.

Опис символів

Так як Ультра Хот Делюкс від Novomatic відноситься до класичних слотів, його іконки теж не виходять за звичні рамки. Це стандартний фруктовий набір, знак Bar і дві найцінніші картинки. Повний перелік зображень:

  • сімки;
  • зірочки;
  • напис Bar;
  • емблема X;
  • фрукти.

Незважаючи на відсутність бонусних раундів, шанувальників ігрового автомата Ultra Hot Deluxe багато. Популярності сприяють звичні картинки і непогані виплати — максимальна за 3 сімки (750 кредитів).