1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Tycoons

Ігровий автомат Tycoons

Альтернативное название:

Олігархи

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 
У 2011 році брендом Betsoft був представлений ігровий автомат Tycoons. По частині деталізації головних персонажів і оформлення слот нагадує відому гру Братва, розроблену компанією Unicum. Дійових осіб тут п'ять, всі вони - магнати, які зібралися пограти в покер. Винятком є ​​круп'є, який запускає основний бонус у вигляді міні-гри з щедрими призами. Багато різних заохочень гарантують вам не тільки прибутковий, але і захоплююче дозвілля в казино онлайн Ельдорадо . Автомат з сучасним інтерфейсом, який дає можливість геймерам налаштовувати гідність монет і рівень бета. Лінії теж регулюються, всього ж їх 30.

Стратегія гри на апараті

Якщо ви дійсно хочете грати в плюс, то краще спочатку потренуйтеся в безкоштовному demo. Максимальна ставка становить 150 монет, але її встановлювати не обов'язково. Вона не дає ніяких додаткових переваг, якщо не брати до уваги пропорційно зростаючі виграші. Постарайтеся знайти прийнятний кін щодо банку. Дисперсія в відео-слоті Олігархи невисока, цикл - швидкий. Схема грального поля - 5x3, а відсоток повернення становить 95,34%.

Прогресуючий Jackpot і бонус

Дивно, але в автоматі немає ні розкид, ні Дикого спецсимволи в класичному розумінні. Безкоштовні спини запускаються, якщо картинки, які беруть участь у виграшній комбінації, мають позначку FS. Прогресуючий Jackpot виплачується, коли випадають 5 кейсів. Три символу з круп'є активують бонус-раунд. У режимі Free Spins один з барабанів перекривається знаком, який перетворюється на універсальний. Щоб дізнатися більше деталей про бонуси, обов'язково заглядайте в довідковий розділ. В цілому ж, азартна гра від Betsoft виглядає досить цікаво.