1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. The Twisted Circus

Ігровий автомат Twisted Circus

Альтернативное название:

Божевільний Цирк

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Twisted Circus присвячений цирковому поданням. Компанія Microgaming випустила цей слот 20 жовтня 2012 г. Він наділений зручним інтерфейсом і високим відсотком виплат.

Ключові параметри

Замість ліній на 5 барабанах передбачено 243 варіанти виплат. До початку гри виберіть номінал жетонів від 0,01 до 0,2 і їх кількість: 1-20. Максимальна ставка в апараті Веселий Цирк - 120, а мінімальна - 0,3 долара. В експертному режимі є Автогра. Теоретичний рівень віддачі - 97%, волатильність середня. Джекпот - 416000 монет.

Символіка і функції

На ігровому полі ви побачите мавпочку, гімнаста, приборкувача вогню та інших артистів. Спеціальні символи автомата Цирк представлені такими картинками:

  • конферансьє - бонус-знак;
  • квиток- Скаттер;
  • логотип - Вайлд.

3 конферансьє на барабанах 3, 4 і 5 запускають бонусний раунд. На окремому дисплеї ви побачите 16 кіл з зірками. Потрібно знайти 3 однакові картинки артистів. За перші 3 збіги гравець отримає грошовий приз. Серед кіл заховані 4 Вайлда. Якщо знайдете 3 Wild, заклад виплатить бонус за все елементи. Максимальний виграш в Bonus-турі - 42000 жетонів.

Вайлд замінює прості символи і потроює підсумки ланцюжків. Скаттер подарують найбільші коефіцієнти - до 60000. Також вони оплачуються за загальною ставкою в будь-якому місці екрану. 3-5 квитків активують 13 безкоштовних обертань. Всі нагороди в них будуть збільшені в 3 рази. Фріспіни можуть бути перезапущени.

У цьому апараті є бонус-гра і особливі знаки Wild і Scatter. Запускайте слот Twisted Circus, адже в ході його фріспінов можна виграти 416000 монет!