1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Top Trumps Celebs

Ігровий автомат Top Trumps Celebs

Альтернативное название:

Знаменитості Першої Величини

Производитель:

Playtech

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Top Trumps Celebs - унікальна можливість зіграти в компанії знаменитостей. Запрошуємо любителів кінематографа протестувати яскраву модель від компанії Playtech. Грати без реєстрації зможуть всі бажаючі.

Загальні дані: барабани, символи, комбінації

Знаменитості - апарат з п'ятьма барабанами і 20 виграшними лініями. Діапазон ставки - від однієї до 10 монет вартістю від цента до 10 доларів. Базові іконки - портрети знаменитостей:
  • Джордж Клуні (5, 100, 500);
  • Кейт Мосс (5, 20, 100);
  • Девід Бекхем (25, 100, 225).
Також в грі є номінали карток з мінімальними коефіцієнтами (3, 5, 10, 30). Склад ланцюжків - від трьох однакових зображень на активній лінії. Початок - перший лівий барабан. Виграш розраховується множенням загальної ставки на коефіцієнт комбінації (дані в спецтабліце).

Top Trumps Celebs - спецсимволи, бонус-ігри

Вайлд - символ заміни і подвоєння призових. Дикий знак підмінить відсутню зображення, крім розкид і Бонуса. Скаттер - фірмовий логотип. Розкид запустить призові спини і виплатить грошовий приз (від 10 до 50 монет). Бонус - іконка з червоною доріжкою. Даний символ запустить бонус-гру. Серія подарункових спинив почнеться після випадання на поле трьох, чотирьох або п'яти Скаттер. У вашому розпорядженні 10, 12,15 призових обертань, за які заплатить казино. «Червона Доріжка» - раунд, підготовлений до запуску на додатковому екрані. Перед вами 15 портретів знаменитостей. Виберіть три і дізнайтеся суму виграшу. Ризик-гра активується після кожної оплаченої комбінації. Раунд оснащений традиційними правилами (вгадайте колір закритою карти) і коефіцієнтом множення (х2). Протестуйте апарат Зірки Першої Величини прямо зараз. Модель з солідним джекпотом (10 000) і відмінним відсотком виплат (більше 97%) заслуговує на вашу увагу.