1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Old Timer

Ігровий автомат Old Timer

Альтернативное название:

Старі Часи

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 

Дата випуску ігрового автомата Old Timer - 15 червень 2011 г. Це слот в класичному стилі від компанії Betsoft. Модель має зручну панель управління і стандартний набір фруктових символів.

Налаштування і параметри

Старі Часи - це апарат з 2 дисплеями, на кожному з яких знаходиться по 3 барабана з 5 лініями. Перед запуском азартної гри виберіть номінал жетона від 0,02 до 1. На один спін можна поставити 1 або 10 монет. Мінімальна ставка дорівнює 2 центам, а максимальна - 10 доларам. Волатильність середня. Фріспінов і бонусних раундів не передбачено. Також немає спеціальних знаків.

Особливості геймплея

Спочатку обертаються барабани нижнього ігрового поля. Якщо випаде призова комбінація, гравець може забрати гроші. За допомогою кнопки «Collect» кошти переводяться на баланс. Або можна зіграти на верхньому екрані, де сума виграшу відображається на табло «Supermeter». Причому кредити обмінюються за схемою: 20 кредитів на 1 Nudge. Ви можете поставити 1, 2 або 3 Nudge. У будь-який момент можна повернутися в основну гру автомата Старі Часи.

Символіка та нагороди

Ланцюжки утворюються з 3-х однакових елементів зліва направо. Значення коефіцієнтів залежать від зробленої ставки. Найменше нагород принесуть картинки апельсинів. Найбільший множник (6000) на нижньому екрані подарують 3 знаки долара, а на верхньому - 3 корони. Там ви побачите і інші нові символи: сімки, груші та вишні.

Це слот з простими правилами, високими коефіцієнтами і 2 дисплеями для гемблінга. Зіграйте в апарат Old Timer в режимі онлайн і отримаєте до 6000 монет.