1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Once Upon A Time

Ігровий автомат Once Upon A Time

Альтернативное название:

Давним Давно

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 

Один зі світових виробників Гембл-ігор - Betsoft в 2013 році випустив ігровий автомат Once Upon A Time. Він оснащений звичайними і спеціальними символами і чотирма додатковими раундами. Цей апарат і всі кращі онлайн-ігри доступні на сайті Ельдорадо онлайн казино цілодобово. Тестувати можна в демонстраційному режимі або ж ризикнути і зіграти на гроші.

Виплати і характеристики слота

З тридцяти ліній в пятібарабанном автоматі Давним Давно для активації є будь-яка кількість. На кожну з них можна поставити від 1 до 5 монет номіналом 0,02 - 1. Комбінація зараховується як виграшна, якщо вишикується безперервне поєднання з 3, 4 або 5 однакових символів. Глашатай з трубою оплачується від двох знаків, і з його допомогою можна виграти 10 - 1500 кредитів. Меч, катапульта, сокира, герб і блюдо з курки дають виграш в розмірі 10 - 250 ставок. Скриня і принцеса дають виплати в розмірі 60 - 500 кредитів.

Спецсимволи і додаткові раунди

Зелений дракон - це Вайлд, він допомагає завершувати призові ряди, доповнюючи все базові зображення. Wild з'являється тільки на середньому барабані і розтягуючись по вертикалі, залишається в наступному спині. Бонусних знака тут чотири - це гоблін, лицар, пеньок з дверима і мішок із золотом. Випадаючи в кількості трьох штук на активних лініях, вони запускають кожен свою призову гру:

  • пеньок з дверима - серію Free Spins з назвою «Those Crazy Goblins»;
  • мішок із золотом - «Greedy Goblins Click Me!», де потрібно клікнути на один з них і дізнатися суму призу;
  • лицар - «Save the Princess Bonus Round», тут необхідно врятувати принцесу;
  • гобліни - «Goblins Treasure», де в потаємній кімнаті потрібно збирати дорогоцінні предмети.

Дисперсія тут середня, а теоретичний повернення дорівнює 95,28%. З цими показниками в Once Upon A Time можна виграти до 375 000 монет.