1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Thunderstruck

Ігровий автомат Thunderstruck

Альтернативное название:

Удар грому

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Thunderstruck був представлений софт-провайдером Microgaming більше десяти років тому. Насправді, в це складно повірити, тому що апарат демонструє якісну і просунуту графіку. Тематика азартної гри - скандинавська міфологія. На дисплеї вам зустрінуться знайомі персонажі і предмети: Тор, Один, молот Mjöllnir тощо. Спробуйте грати в ігрові автомати безкоштовно на сайті грального залу за допомогою demo версій.

Технічні характеристики відео-слота

Табло в слоті Удар Грома класичне, представлено в форматі 5 на 3. Ліній для ставок - 9, барабанів - 5. Мінімальна ставка в грі становить 0,01 монети, максимальна ж прирівнюється до 45. Імовірність зібрати оплачувану комбінацію - 30,4%. Дисперсія і довжина циклу - середні, а відсоток повернення - 96,10%. На практиці бонуси активуються приблизно один раз протягом 150 спинив. Ця інформація допоможе вам правильно розрахувати ставку щодо банку.

Безкоштовні обертання, Wild і Scatter

Скандинавський бог-громовержець Тор - це Дикий спецсимвол автомата Thunderstruck. Головна його функція - заміна інших символів. Тим не менш, він також подвоює коефіцієнт всіх доступних послідовностей. Три розкид, що випали одноразово на поле, принесуть вам 15 безкоштовних ходів з потрійним множником. В цілому, набір заохочень досить стандартний. Однак апарат бере цікавою тематикою, найбільшим виграшем в розмірі 10 000 монет і відмінною візуальною складовою.