1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. The Phantom Of The Opera

Ігровий автомат The Phantom Of The Opera

Альтернативное название:

Привид Опери

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Британська компанія Мікрогеймінг випустила цікавий ігровий автомат The Phantom Of The Opera в кінці 2017 року. Азартна гра здатна приємно здивувати графічними та анімаційними ефектами. Технічні параметри не розчарують слотхантеров: показник повернення ставок налаштований на рівні 96%.

Автомат The Phantom Of The Opera в casino Eldorado привертає до себе увагу не тільки тематичним оформленням, а й характеристиками.

Головні особливості ігрового автомата

В азартній грі немає ліній виплат. Замість них розробник реалізував опцію - 243 варіанти формування послідовностей. Схема розташування ліній виплат стандартна - в три ряди на п'яти барабанах, проте деякі символи в слоті можуть займати два осередки.

Незважаючи на кілька нестандартних рішень, грати в автомат просто. Основне завдання - зібрати виграшну комбінацію символів. Послідовність формується зліва направо, починаючи з першого барабана. Оплачуються мінімум три однакові картинки, розташовані поспіль. Попередньо потрібно зробити ставку і привести в руху барабани.

У таблиці виплат можна дізнатися цінність всіх можливих поєднання символів, а також опис бонусних раундів. Щоб відкрити таблицю, потрібно натиснути на вкладку «Pays», яка розміщена праворуч.

Виграшні комбінації оплачуються за такими коефіцієнтами:

  • нотний зошит - від 4 до 30;
  • мавпа - від 5 до 40;
  • троянда - від 6 до 50;
  • Буке і де Шаньі - від 7,5 до 60;
  • Карлотта - від 8 до 75;
  • Рауль - від 9 до 90;
  • Крістін - від 10 до 105;
  • Привид - від 12,5 до 120.

Є також зображення маски (Scatter), листи (Bonus) і логотипу гри (Wild). Скаттер формує комбінацію з двох і більше елементів, а також оплачується за максимальним коефіцієнтом - до 1 500. За Вайлд, які допомагають закрити послідовність, дають до 150. Бонуси взагалі не оплачуються, однак запускають призову гру.