1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. The Legend Of Shangri-La

Ігровий автомат The Legend Of Shangri-La

Альтернативное название:

Легенда Про Шангрі-Ла

Производитель:

Netent

 
описание автомата
 

У вересні 2017 року розробник NetEnt випустив ігровий автомат The Legend Of Shangri-La. Гра зроблена в 3D графіку і має інноваційну механіку «Cluster Pays». Серед інших переваг можна виділити бонус-функції і різноманітність ставок. Грати в слот можна з мобільних девайсів і десктопних ПК.

Ігрова механіка

Механіка «Cluster Pays» має на увазі формування виграшних комбінацій з групи символів. Вони розташовуються по горизонталі і вертикалі на сусідніх один з одним позиціях. Група з 9 і більше однакових картинок є призовий. Найкраща виплата в 10000 кредитів передбачена за кластер з 30 зображень з тигром.

Бонусні функції

Сенс «Random Substitutions» в тому, що піктограми зі знаком оклику трансформуються в будь-які інші. За рахунок цього виграшна варіація укомплектовується. Функція «Sticky Re-Spin» відтворює ре-спини, щоб доповнити комбінацію великою кількістю символів. «Nudge Reel» застосовується для того, щоб зрушити барабан, який приховує одну частину Скаттер. «Free Spins» - це безкоштовні обертання, які активуються 3, 4, 5 або 6 Скаттер.

Рівні ставок

На першому рівні сума за спин дорівнює 10 монетам. На кожному наступному вона збільшується в 10 разів. Ліміт за обертання - 100 кредитів. Вартість монети регулюється в діапазоні від 0.01 до 2.00 $. Відсоток повернення гравцеві - 96,59%. Заявлена ​​розробником дисперсія - низька. Такі параметри вважаються оптимальними для результативної гри.

Слот Легенда Про Шангрі-Ла володіє потужним функціоналом. Спробуйте грати в інноваційному форматі і залишайтеся завжди у виграші!