1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. The Alchemist's Gold

Ігровий автомат The Alchemist’s Gold

Альтернативное название:

Золото Алхіміка

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

У ігровому автоматі The Alchemist's Gold від Microgaming вас чекають 3d-эффекты і відмінна графіка. Ігрове поле слота розтягнулося на п'ять барабанів. Загальна кількість символів на екрані (16) говорить про те, що комбінацій повинно бути більший за звичайний. Сприяє цьому і досить велике значення кількості активних смуг, яких тут 40 на постійній основі.

Антураж гри Золото Алхіміка створювався так, щоб підкреслити деяку магію і загадковість в роботі алхіміків. На темному фоні можна розгледіти книжки, посудини і речовини, використовувані головними героями для розробки формули. Для гравців головна формула залишиться незмінною - збирати комбінації з символів, представлених в таблиці виплат.

Правила апарату

Комбінації в ігровому процесі вибудовуватимуться тільки зліва направо. При цьому допускається, що в одному обертанні сформуються відразу декілька призових ланцюжків.

А створюватися комбінації будуть з карткових мастей і тематичних піктограм, серед яких, - фляга, корона, прикраса і так далі. Своєрідним джокером став сам алхімік. Головний персонаж зображений на Дикому символі, який може розтягуватися на декілька осередків або цілий барабан. Він може замінювати будь-які символи, але не Скаттер.

Для Розкиданого символу (кристала) є свої правила. Ці картинки оплачуються навіть у тому випадку, якщо випадають не на активних лініях. При появі більше трьох Скаттеров активується один з двох раундів фриспинов - або з підвищеними коефіцієнтами, або з символом Wild, що обов'язково розширюється.

Доповнюють картину ще декілька бонусів. Один з них є заповненням деяких осередків однаковими картинками, другий - подвоєння виплат у разі, коли 2 або 4 барабан буде повністю зайнятий Вайлдом.