1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Tennis Stars

Ігровий автомат Tennis Stars

Альтернативное название:

Зірки тенісу

Производитель:

Playtech

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Tennis Stars вийшов в липні 2011 року. Його розробкою займалася відома компанія Playtech. Тематика слота - теніс. Любителі цієї спортивної дисципліни по достоїнству оцінять переваги моделі. У грі стандартне поле, присутній бонус, ризиковий раунд, а також збільшений множник. Все це дозволяє заробляти реальні гроші професіоналам і навіть новачкам. З мінусів можна виділити лише злегка застарілу графіку і повільну анімацію. Частота кадрів часом провисає.

Символи та технічні характеристики

Азартна гра Зірки Тенісу сповнена різноманітних символів. Їх умовно варто поділити на три категорії. Перша - традиційні карткові позначення з низькими коефіцієнтами. Друга - тематичні картинки. На них зображені головні герої і предмети спортивного інвентарю. Третя - це спецсимволи, необхідні для запуску призових функцій. В автоматі сорок активних ліній, можна виставити будь-який їх кількість. Барабанов тут п'ять. RTP - 95,55%. Дисперсія середня, довжина циклу аналогічна. За допомогою інтерфейсу можна змінювати номінал монет в діапазоні від 0,01 до 5.

Безкоштовні обертання барабанів і бонус

Коли на будь-яких позиціях одночасно висвічуються три універсальних знака Wild, активуються неоплачувані спини. Протягом 15 Free Spins множник виплат триразово зростає. Три картинки Scatter переносять геймера в тематичну міні-гру, виконану в форматі 3D. В цілому ж, цей апарат слід порекомендувати до ознайомлення завдяки кільком бонусів і ризик-раунду.