1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Super Joker VIP

Ігровий автомат Super Joker VIP

Альтернативное название:

Супер Джокер ВІП

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Super Joker VIP - це слот в стилі ретро з фруктовою символікою. Випущений компанією Betsoft 26 січня 2017 г. Все відвідувачі можуть в казино Ельдорадо грати онлайн в цей відео автомат безкоштовно.

Особливості геймплея і параметри

В апараті Супер Джокер Віп передбачено 2 ігрових поля. Спочатку гемблінг відбувається на основному екрані. Щоб перейти на додатковий, вам треба виграти мінімум 20 кредитів. Якщо раунд знову виявився вдалим, можна ставити 40, 100 і 200 кредитів на другому дисплеї. Сума нагороди показується на спеціальному табло «Supermeter».

При активації верхнього екрану з'являється кнопка «Collect». Натиснувши її, гравці можуть забрати гроші і вийти з особливого режиму. Щоб продовжити грати, слід натиснути «Spin» або «Max Bet».

Прибуткові ланцюжка на нижній панелі утворюють такі знаки:

  • скрині;
  • дзвіночки;
  • лимони;
  • блазні;
  • кавуни;
  • вишні.

Максимальний коефіцієнт 2000 принесуть 3 скрині, а на верхньому полі - блазні і сімки. Також там все картинки оцінюються вище. А джокери можуть створювати комбінації навіть по вертикалі, але тільки при ставках 100 і 200.

Кожен дисплей складається з 3-х барабанів і 5 ліній. Щоб активувати гру по максимуму, знадобиться 25 доларів, а мінімум - 2,5. Джекпот становить 5000 монет. На один раунд ви можете поставити 1 або 10 жетонів. При ставці в 10 монет для нарахування виплат береться найбільший коефіцієнт.

Це класичний слот з 2 наборами барабанів і високими множителями. Зіграйте в апарат Super Joker VIP на гроші, щоб отримати приз!