1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Sugarpop

Ігровий автомат Sugarpop

Альтернативное название:

Солодка Вата

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 

Барвистий ігровий автомат Sugarpop був представлений розробником Betsoft в 2015 році. Він відразу привернув до себе увагу яскравим оформленням і наявністю 30 захоплюючих рівнів. Тут вас також чекають 11 спеціальних знаків і максимальний виграш в розмірі 250 000 кредитів. А враховуючи, що теоретичний відсоток повернення досягає 97%, зірвати головний приз абсолютно реально. Почніть в ігрові автомати грати безкоштовно, а після переходите до гри на гроші.

Основні можливості і правила

На основному екрані розташовано 5 барабанів, але активних ліній тут немає. На кін допустимо поставити від 50 до 250 монет, номіналом 0.02, 0.05, 0.10, 0.25, 0.50 або 1. Виграшні комбінації формуються за певними схемами. Ознайомитися з ними можна в спеціальній таблиці для виплат.

Коли 3 і більше однакових цукерки утворюють послідовність, вони тут же вибухають, а на їх місці випадають нові. Цей процес може повторюватися нескінченну кількість разів. А значить, у вас буде отримувати більше виплат, сплативши тільки 1 ставку.

Волатильність і дисперсія в грі середні, а довжина циклу коротка. Це означає, що оплачувані комбінації будуть випадати в кожному другому спині.

Рівні і особливі символи

Прості цукерки приносять виграш до 100 монет. А коли в ряд вибудовується більш 3-х льодяників одного кольору, виграш збільшується на 2. Якщо ж призова ланцюжок утворена з 5 однакових льодяників, то активується функція «Кольорова бомба». З першого туру на барабані з'являється різнокольорова цукерка. Вона перемішує все картинки на екрані і допомагає отримати гарну винагороду. У другому раунді іриска змітає все, що було на полі. У четвертому турі стає активним Білий шоколад. Він вистрілює мигдалем і підриває все навколо, приносячи виплати.

Запускайте онлайн-слот Солодка Вата і використовуйте по максимуму все його можливості. Завдяки такій різноманітності бонусних функцій практично кожен спін буде для вас виграшним. А це означає, що навіть на мінімальні ставки ви отримаєте щедру винагороду.