1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Steam Punk Heroes

Ігровий автомат Steam Punk Heroes

Альтернативное название:

Герої стімпанк

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
У 2012 році компанією Microgaming був розроблений ігровий автомат Steam Punk Heroes. Тематика, яку використовували виробники, присвячена жанру наукової фантастики. Тут є спеціальна символіка, а також серія безкоштовних обертань.

Основні правила, ставки і виграші

Автомат Герої Сімпанка складається з п'яти барабанів і 25 ігрових ліній. Для початку гри задаються основні параметри. Необхідно активувати будь-яку кількість ліній. На кожну з них можна виставити до 10 монет цінністю від 0,01 - 0,2. Для отримання виграшної комбінації необхідно вибудувати безперервний ланцюжок з 3, 4 або 5 однотипних зображень. Перше зображення в такій послідовності має перебувати на першому барабані. Прості символи дають такі виграші:
  • карткові позначення від дев'ятки до туза - з коефіцієнтом від х2 до х250;
  • годинник і дирижабль - від 15 до 500 кредитів;
  • лев і дівчина - 2-1000 ставок.

Wild, Скаттер і додатковий раунд

Вайлд - це символ з відповідним написом. Самостійно він формує комбінації з мультиплікатором х2 - х2000 і оплачується від двох знаків. Також Вайлд замінює все прості знаки для завершення нових оплачуваних ланцюжків. У таких послідовностях суми нараховуються з множенням в два рази. Роль Скаттер грає логотип гри. Він, як і Wild, приносить виплати при появі в будь-яких осередках. Випадання трьох, чотирьох і п'яти таких логотипів на екрані активує серію фрі спинив. Перед їх запуском потрібно натиснути на важелі двох механізмів. При першому натисканні визначається кількість спінів, а при другому - додатковий множник. Волатильність в Steam Punk Heroes середня, а очікуваний теоретичний повернення становить 95,88%. З такими показниками можна розраховувати на отримання до 400 монет.