1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Slot-O-Pol

Ігровий автомат Slot-O-Pol

Альтернативное название:

Єшки

Производитель:

Mega Jack

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Slot-O-Pol від Mega-Jack все так само популярний ще з часів наземних гральних залів. В ті часи апарат відрізнявся від інших бонусними турами і високим RTP на рівні 96-97% від казино онлайн. Спеціальних режимів тут кілька, активуються вони, коли на екрані висвічуються особливі символи. Найбільші виплати видаються саме в призових раундах, тому їх обов'язково потрібно чекати. Запускаються міні-ігри через кожні 100-150 спінів.

Характеристики азартної гри

Екран слота Єшки представлений в форматі 5 на 3. У автоматі двадцять одна лінія, барабанів - п'ять. Рівень бета можна поставити будь-яке, починаючи від 1 монети і закінчуючи 10 500. Комбінації формуються за схемою зліва направо. Зараховуються тільки найприбутковіші послідовності. Винятком є ​​Scatter із зображенням долара. Він приносить дохід незалежно від розташування на дисплеї. Цікавою особливістю даного відео-слоти вважається те, що гравець може повністю контролювати ігровий процес. Під час спина ви можете зупиняти будь-які барабани.

Бонусні міні-ігри

В апараті Слот-О-Пол є Дикий символ, здатний підміняти інші картинки. Крім того, він подвоює множник за комбінації, в яких задіяний. Бонусна гра з колесом починається при випаданні відповідних знаків. У вас буде 9 спроб отримати великий виграш. В наявності ще один раунд, однойменний назвою автомата. Запускається, якщо на екрані висвічуються спецсимволи з гральними кістками. Даний слот актуальний навіть сьогодні, так як розробники додали в нього унікальні призові опції.