1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Sindbad

Ігровий автомат Sindbad

Альтернативное название:

Синдбад

Производитель:

Evoplay

 
описание автомата
 
Популярним арабським казкам присвячений ігровий автомат Sindbad від Evoplay Entertainment. У додатку п'ять барабанів, 20 призових ліній, три спецзнака, серія Респін з додатковими опціями, бонус-гра і гра на множення. Сума максимальної виплати - 2 000 кредитів. Протестуйте модель 2015 року на сайті популярного онлайн-казино. RTP слота - 94,9%.

Базові і особливі символи

Призові символи - це зображення чарівної лампи, скрині з коштовностями, золоті монети, якір, циклоп і номінали гральних карт. Мінімальні коефіцієнти у номіналів карт (3, 5, 10, 15). Найбільший прибуток принесуть картинки з лампою (15, 50, 75) і портретом головного героя (25, 75, 500). Медальйон - Вайлд. Знак випадає лише на третьому барабані, розширюючись на два сусідніх. Крім того, Дикий символ після формування ланцюжка запустить два додаткових спина. Чалма - Скаттер, що активує серію Респін з коефіцієнтом х3. За три розкид учасник отримає 12 обертань, за чотири - 15, а за п'ять 20. Спини можуть бути продовжені. Череп з кинджалами - Бонус автомата Синдбад.

Призовий раунд і гра на подвоєння

Бонусний рівень запускається після випадання трьох картинок з черепом і кинджалами. Гра відбувається на додатковому екрані. Перед вами колесо фортуни. Ваше завдання - крутити колесо і отримувати прибуток. Максимальна сума винагороди - 125 монет. Раунд на множення активується після кожної комбінації, але не є обов'язковою умовою. Грати в неї чи ні - вирішувати тільки вам. Ризикувати можна не більше п'яти разів. Надходження грошей на особистий рахунок відбувається моментально.