1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Simsalabim

Ігровий автомат Simsalabim

Альтернативное название:

Сімсалабім

Производитель:

Netent

 
описание автомата
 
З дати випуску 01.12.2011 року ігровий автомат Simsalabim від виробника NetEnt завоював популярність серед гравців. RTP 97,5% від вкладених коштів і максимальний виграш до 225 000 монет дозволяють отримати високу віддачу. Оцінити ігрові автомати можна в демонстраційній версії, яка доступна всім без винятку.

Правила та характеристики, варіанти ставок і виплат

Пятібарабанний автомат Сімсалабім оснащений двадцятьма п'ятьма лініями, які завжди залишаються активними. На одну лінію можна поставити 1 - 10 монет номіналом від 0,01 до 1. Комбінації для оплати формуються з трьох і більше однотипних зображень, для деяких символів - навіть з двох. Вишикуватися вони повинні в ряд безперервним ланцюжком, починаючи з першого барабана.

Спецсимволи і їх додаткові функції

У Сімсалабім передбачено три спецсимволи - це Вайлд, Бонусний і Скаттер. Дикий з картинкою фокусника оплачується від двох знаків і приносить 5, 200, 2000. і 7500 ставок. Також він замінює всі звичайні символи, завершуючи нові грошові ланцюжки. Скаттер - це скриня фокусника, який оплачується від 2 штук. Три і більше подібних зображення відповідають за запуск 10, 20 або 30 фрі спинив. Всі суми, виграні в безкоштовних вирощених, нараховуються з множником х3. Три знака з кроликом відкривають призовий раунд. Тут в будь-якому порядку потрібно вибирати капелюхи, з яких вискакують кролики. В лапках вони тримають табличку з призовий сумою, а закінчується раунд, якщо капелюх виявиться порожньою. Додаткові опції з фрі-спинив і бонусної гри в Simsalabim є головним його достоїнством. Високі коефіцієнти навіть в основній грі дають можливість виграшу величиною до 7500 кредитів.