1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Shoot!

Ігровий автомат Shoot!

Альтернативное название:

Удар

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Shoot! від Microgaming - додаток для любителів футболу. У слоті є призові спини, особливі знаки, дворівнева бонус-гра і автоплей. А ось прогресивного джекпоту і раунду на множення в апараті немає.

Технічні особливості

Удар - пятібарабанний апарат з 50 потенційно виграшними лініями. Вибрати число активних ліній можна самостійно. Розмір ставки також варіативний - від цента до двох доларів. Максимальна сума на спин - 100 доларів. У грі одностороння оплата комбінацій - зліва направо. З декількох ланцюжків оплачується одна з максимальним виграшем. Призова сума розраховується множенням коефіцієнта послідовності (від 10 до 2 000) на ставку.

Базові картинки і їх множники:

  • вболівальник (5, 10, 15);
  • портрети відомих футболістів (15, 25, 75, 150);
  • тріскачка (5, 10, 25);
  • пиріг (15, 50, 75).

Картинка з написом «Bonus» - Бонусний символ гри Shoot! Після випадання на ігровому полі трьох таких зображень почнеться однойменна гра зі щедрими виплатами (200, 300, 500 і 1 000 монет). Футбольний м'яч - Дикий знак, який відповідає за підміну якої бракує картинки. Вайлд завершить комбінацію і подвоїть виграш. Випадає Дикий символ на середніх барабанах.

Бонусний раунд почнеться на додатковому екрані. Перед гравцем 12 портретів футбольних зірок. Ваше завдання - вибрати три і отримати приз. Це можуть бути додаткові спини, грошова сума або пропуск в наступний тур. На другому етапі учаснику пропонується перегляд футбольного журналу.

Протестуйте незвичайний апарат з динамічним сюжетом, численними лініями і щедрою віддачею (96,9%).