1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Secret Forest

Ігровий автомат Secret Forest

Альтернативное название:

Таємничий Ліс, Загадки Лісу

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Secret Forest від австрійського розробника Novomatic - одна з найпопулярніших ігор в жанрі фентезі. Апарат далеко не новинка, проте все ще приваблює аудиторію. Геймери вибирають даний проект через можливість виграти безкоштовні обертання барабанів. Крім того, RTP тут становить 95,12%. Діапазон ставки варіюється в межах від 1 монети до 900. Інтерфейс фірмовий, наділений мінімальним набором функцій. Є ризиковий раунд для гравців казино на гроші, в якому можна множити будь-які виплати, в тому числі і з бонусів.

Огляд знаків і характеристик

Картинки автомата Таємничий Ліс представлені в трьох варіантах:

  • карткові позначення;
  • тематичні;
  • спеціальні (Wild і Scatter).

Коли мінімум три однакових символу формують послідовність за схемою зліва направо, гравець отримує виграш. Коефіцієнти прописані в довідковому розділі. Найбільший приз в розмірі 900 000 видається за 5 Диких спецсимволов. Дисперсія в апараті невисока, цикл досить швидкий. Барабанов в грі п'ять, ліній - дев'ять.

Безкоштовні спіни зі збільшеним множником

Режим Free Spins запускається при висвітленні трьох або більше знаків Scatter. Геймер отримує фіксованих 15 обертань незалежно від кількості з'явилися символів розкиду. Особливістю бонусу вважається те, що множник збільшується втричі. Wild традиційно підміняє інші картинки на лініях, а також подвоює коефіцієнти за все комбінації. Дикий спецсимвол не замінює Scatter. Азартна гра збалансована, тому дозволяє стабільно заробляти.