1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Secret Elixir

Ігровий автомат Secret Elixir

Альтернативное название:

Секретний Еліксир

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 
Якщо ви мрієте зірвати велику суму, то ігровий автомат Secret Elixir - це те, що вам потрібно. Він був представлений розробником Novomatic в 2014 році. Він дозволяє виконати всі умови по відіграш грошей. Його теоретичний відсоток повернення досягає 96%. І якщо ви вирішили грати саме в наше казино онлайн на гроші , то вибирайте даний слот для заробітку.

Особливості онлайн-слота

Гра ведеться на 5 барабанах з 10 лініями. Активувати їх можна на свій розсуд. На лінію допустимо поставити від 1 до 200 монет, номіналом від 0,5 до 10. Розмір загальної ставки залежить від заданих параметрів і коливається в межах від 1 до 2000 кредитів. Символи онлайн-слота здатні вам подарувати до 1000 монет. Однак особливої ​​уваги заслуговує те, що вони розташовані тільки на 4 барабанах. На 5-му знаходяться колби з множником до х5. Залежно від того з яким посудиною співпаде призова ланцюжок, в стільки разів і буде помножений виграш. Вірогідність випадання хіта досягає 25%. Що стосується розподілу виплат, то на основний раунд припадає 77%, а на призовий - 23%. Волатильність слота, як і довжина циклу постійно зростає. Це означає, що цикл буде повторюватися все частіше і частіше, а коефіцієнт винагороди поступово зростати.

Бонусні функції

Крім звичайних символів тут є Вайлд - Авіатор і Скаттер - Кристал. Перший - дарує до 1000 і допомагає створити ще більше оплачуваних ланцюжків. Другий - запускає серію з 12 фріспінов. Під час них сума ваших виплат може бути помножена в 20 разів. Після кожного вдалого спина активується ризик-гра. Щоб подвоїти отриманий виграш, потрібно вгадати колір карти. Хочете зірвати в Таємного Еліксир максимальні 200 000 кредитів? Тоді починайте грати за мінімальними ставками, поступово їх збільшуючи.