1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Scrooge

Ігровий автомат Scrooge

Альтернативное название:

Скрудж

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Scrooge присвячений знаменитому скнарі з повісті Чарльза Діккенса. Слот випущений компанією Microgaming 5 грудня 2009 р Запускайте демо-версію на сайті або пропонуємо Elslots завантажити додаток на ваш мобільний або ПК.

Виплати і бонус-функції

Богач, його напарник, духи Різдва і хлопчик подарують коефіцієнти від 25 до 600. А сейф, мішок із золотими, книгу, годинник і ключі принесуть множники 12-150. Найбільш цінний символ апарату Жадина - це Вайлд (логотип). За нього призначений найвищий коефіцієнт - 6000. Вайлд замінить прості картинки і подвоїть підсумки комбінацій. Скаттер у вигляді дверної ручки нарахує призи за загальною ставкою.

В азартній грі Скрудж передбачені такі опції:

  • лічильник фріспінів
  • бонусний раунд;
  • лічильник Xmas Days.

При появі вдалою ланцюжка, натисніть на будь-який її знак. Це збільшить число вільних обертань або додасть день на календарі і наблизить Різдво. Коли настане 25 грудня, активуються безкоштовні спини. У них все виграші будуть подвоєні.

3-5 Скаттер запустять тур «Xmas Dinner». Там треба вибрати різдвяні страви для героїв казки. У призовому раунді можна отримати до 10000 монет.

Технічні характеристики

Дисплей складається з 5 барабанів і 50 ліній. На лінію ставиться від 1 до 10 жетонів номіналом 0,01-0,5. Мінімальна ставка в грі Скрудж дорівнює 1 центу, а максимальна - 250 кредитів. Теоретичний відсоток виплат складає 96,74%. Волатильність середня.

У цьому слоті є фріспіни, особливі символи і бонус-гра. Запускайте апарат Scrooge по максимуму, щоб виграти джекпот в 120000 монет.