1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Santa Surprise

Ігровий автомат Santa Surprise

Альтернативное название:

Сюрприз Санти

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Santa Surprise - це слот на новорічну тематику від компанії Playtech. Випущено 26 березня 2015 г. Він привабливий барвистим інтерфейсом і оригінальними бонус-функціями.

Параметри і налаштування геймплея

В апараті Сюрприз Від Санти 5 барабанів і 20 ліній. На кожну можна поставити 1-10 монет номіналом 0,01-5 кредиту. Мінімальна ставка - 1 цент, а максимальна - 1000 доларів. Є авторежим і прискорений ігровий процес (Турбо). Також доступна ризик-гра від онлайн казино на гроші , де треба вгадувати колір перевернутої карти. Теоретичний рівень віддачі - 97,05%. Волатильність середня.

Символіка та призові опції

Як Вайлда представлений Санта-Клаус. Wild замінить дзвіночки, різдвяні шкарпетки і інші прості картинки слота. Wild-знак створює і власні комбінації. За 5 таких символів призначений коефіцієнт 10000. Ялинки з написом Bonus відкривають бонусний раунд «Christmas Gifts». Для цього вони повинні утворити ланцюжок на активній лінії зліва направо. Під ялинкою ви побачите 6 подарунків. Якщо тур запустять 3, 4 або 5 бонус-знаків, значить можна вибрати 3, 4 або 5 подарунків. Натискайте на них - і отримуйте грошові виплати від онлайн автомата Сюрприз Санти. Зображення будиночка - це Scatter. 3 будинки запускають 10 фріспінов. Всі виграші в безкоштовних вирощених множаться на 3. Якщо знову з'являться 3 і більше Scatter, активуються ще 10 вільних спинив. Скаттер оплачуються на будь-якій позиції з урахуванням загальної ставки.