1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Safari Heat

Ігровий автомат Safari Heat

Альтернативное название:

Спека Сафарі, Сафарі

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Safari Heat від Playtech був випущений в червні 2014 р Слот має зручний функціонал, красиву графіку і високий рівень віддачі - 96,16%. В апараті Спека Сафарі є 2 спеціальні знака. У ролі символу Scatter представлено дерево на тлі заходу. 2-5 таких картинок принесуть 2-500 сумарних ставок. Скаттер оплачуються на будь-якій позиції екрану.

Зображення царя звірів - це Wild. Лев замінює прості елементи і подвоює підсумки ланцюжків. Також Вайлд створює свої комбінації. За 5 картинок з левом гравець отримає максимальний приз - 10000 монет.

Інші знаки принесуть наступні коефіцієнти:

  • слони, носороги - 2-750;
  • фламінго - 20-500;
  • зебра, буйвіл - 15-250;
  • карткові номінали - 2-150.

Прості символи і Вайлд утворюють ланцюжки тільки зліва направо. Виграші множаться так: коефіцієнт символу х ставка на лінію.

Бонусні функції

3-5 Скаттер запускають в автоматі Сафарі 15 фріспінов. Всі виплати в безкоштовних вирощених потроюються. Якщо на дисплеї знову з'являться 3 дерева, опція Free Games активується повторно. Після виграшу в основній грі можна відкрити ризик-раунд. Там треба вгадати колір перевернутої карти. Якщо вгадаєте, приз збільшиться вдвічі. У разі програшу сума останнього призу згорає, але не поспішайте засмучуватися в такому випадку, адже Elslots бездепозитний бонус подарує вам нові можливості.

Ключові параметри

Ігрове поле апарату Сафарі Хіт розміщено на 5 барабанах з 15 лініями. На кожну ставиться до 50 кредитів. Номінал однієї монети: 0,01-5. Мінімум на один раунд - 1 цент, а максимум - 750 кредитів. Волатильність середня.

Зіграйте в слот Safari Heat: тут є Wild, Scatter, ризик-гра і фріспіни з множником 3.