1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Royal Treasures

Ігровий автомат Royal Treasures

Альтернативное название:

Королівські Скарби

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Royal Treasures з серії Ganinator Novomatic випущений в 2012 році. Царську тематику гри розробник доповнив яскравим дизайном з елементами анімації. Серед особливостей: множники, спецсимволи, фріспіни.

Слот має класичну структуру - 5 барабанів, 3 ряди, 9 ліній. В інтерфейс додані кнопки запуску Автогри і вибору максимальної суми за спин. Встановлено режим демо. Вибрати можна від 1 до 9 ліній. Поставити на кожну - від 1 до 200 кредитів.

Виграшні комбінації складаються з 2, 3, 4 або 5 однакових картинок. Випасти вони повинні в напрямку зліва направо. Представлені символи різними атрибутами королівської влади і картковими знаками. Джекпот становить 9000 монет і виплачується за п'ять картинок з короною. Оскільки автомат має віддачу в 95,03% і низьку дисперсію, то шанси вигідно грати в казино на гроші і вигравати великі суми дуже великі.

Спецсимволи і фріспіни

Корона є Вайлд. Його роль полягає в заміні символів для завершення комбінації. Сума виплати при цьому збільшується в 2 рази.

Зображення палацу - Скаттер, який оплачується на будь-якій позиції екрану. Приз за Скаттер в розмірі 45, 180 або 4500 кредитів додається до лінійної виплати. Функція «Free Spins» має свої особливості:

  • активується 3, 4 або 5 знаками Scatter;
  • надає гравцеві 15 безкоштовних обертань;
  • до виграшів застосовується множник х3.

Слот Королівські Скарби сподобається любителям класичних гамінаторов. У нього впізнаваний інтерфейс, прості правила, широкий діапазон ставок. За рахунок безкоштовних спинив можна отримати хороший прибуток, навіть якщо грати з невеликим банкроллом.