1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Royal Reels

Ігровий автомат Royal Reels

Альтернативное название:

Королівське Життя

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Royal Reels від компанії Betsoft не має певної тематики. Незважаючи на відсутність чіткого сюжету, він підкорив геймерів барвистою графікою, простими правилами і високим показником фінансової віддачі - 95,5%. Цей слот був випущений в липні 2011 року.

Головні характеристики

Відіслати оснащений 5 барабанами з 20 лініями. На кожну з ліній можна ставити від 1 до 5 кредитів. Величина максимального виграшу становить 2500 кредитів. На панелі правління присутні наступні кнопки: «Choose Coin» - зміна номіналу монет, «Select Lines» - регулювання числа активних ліній, «Bet Per Line» - величина ставки і «Spin» - запуск нового раунду.

Відомості про символи

Найбільш оплачуваними зі стандартних значків апарату є карти номіналом від десятки до туза. Їх доповнюють зображення вишні і сливи. Примітно, що сливи формують оплачувані комбінації не з трьох, а мінімум з чотирьох елементів. Особливих іконок дві: корона і значок з 3 дорогоцінними каменями. Три і більше корони, випавши поруч, активують бонусний рівень. У ньому ви збільшите банкролл, в випадковому порядку вибираючи які відображаються на екрані картинки. Від 3-х символів дорогоцінних каменів, опинившись поруч, запускають бонусну опцію Click Me. Суть її проста: геймер казино на реальні гроші отримує призи, вибираючи алмази. Раунд закінчується, коли на дисплеї не залишається жодного з них або коли Гемблери попадається напис Collect. Королівські Барабани - апарат з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, барвистим оформленням, великим діапазоном ставок і веселим звуковим супроводом.