1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Rook's Revenge

Ігровий автомат Rook’s Revenge

Альтернативное название:

Помста Рука

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 
Компанія Betsoft представляє ігровий автомат Rook's Revenge, присвячений цивілізації ацтеків. Основними перевагами слота є якісна графіка з детальним промальовуванням символіки і оригінальна опція «Cascading Reels». Скориставшись демо-версією, ви зможете протестувати автомати безкоштовно і на практиці випробувати особисту тактику.

Загальні дані

Перед вами пятібарабанний автомат з 25 постійно активними лініями. Перед початком гри визначитеся з сумою ставки. Розмір останньої варіюється від однієї до п'яти монет. Професіоналам рекомендуємо грати на максимальних обертах. Джекпот слота - 2 500. У грі є Дикий символ, Скаттер, серія призових спинив і автоплей. Бонус-ігри і раунду на множення тут немає. Базові картинки апарату Помста Рука:
  • зелена маска (5, 20, 100);
  • жовтий ідол (5, 15, 75);
  • червона маска (50, 250 2 500);
  • ідол на бузковому тлі (20, 100, 1 000).
Особливі знаки (Вайлд і Скаттер) виконують традиційні функції заміни відсутньої картинки і запуску фріспінов.

Додаткові обертання і особлива опція

Серія фріспінов почнеться після випадання на ігровому полі трьох і більше Скаттер. Множники в даному випадку невеликі - від 2 до 5. У раунді активні останні настройки учасника. За три знака розкид геймер отримає - 10 бонус-обертань, а за чотири - 12. «Cascading Reels» активується, як тільки на екрані з'явиться п'ять символів розкиду. У вашому розпорядженні 15 безкоштовних спинив з коефіцієнтом х15. Помста Рука - ігровий слот з високою віддачею (97%) і динамічним сюжетом. Апарат сподобається гравцям різного рівня.