1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Roller Derby

Ігровий автомат Roller Derby

Альтернативное название:

Роллер Дербі

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Змагання на роликах - тематика ігрового автомат Roller Derby, випущеного в 2012 році. Компанія-розробник Microgaming пропонує прибуткову гру з простими правилами. У казино Ельдорадо дзеркало офіційного сайту надає цей слот у вільному доступі.

Ставки та комбінації

Роллер-Дербі оснащений 5 барабанами і 25 регульованими лініями для формування призових поєднань. На кожну з ліній робиться ставка до 10 монет. Їх номінал - від 1 цента до 1 долара. В результаті максимальна сума на кін може досягати $ 250. У побудові виграшних комбінацій беруть участь 2 спеціальних і 10 базових символів. Вони розташовуються на екрані в осередках по схемі 5х3. Найбільший виграш в 1000 монет приносять 5 картинок з роликами (Wild). Слот має середню волатильність. А його очікуваний відсоток повернення становить 94,26%.

Вайлд, Scatter і фріспіни

У Роллер-Дербі в якості знаків з розширеними можливостями використовуються Вайлд і Скаттер. Дикий може утворювати комбінації і є найбільш оплачуваним знаком. Крім того, в разі необхідності він служить для підміни інших іконок. Але до їх числа не належить Scatter (логотип гри). При випаданні в будь-якому місці поля трьох і більше логотипів запускається раунд «Free Spins». Активуються вільні обертання, яких буде 5. В ході фріспінов все картинки зі спортсменками перетворюються в Wild. Призові спини можуть бути і далі продовжені. Roller Derby - якісний автомат з яскравим дизайном і простим управлінням. Запустивши барабани, гравці оцінять його особливу функцію з додатковими Дикими знаками.