1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. RockStar

Ігровий автомат Rockstar

Альтернативное название:

Рокзірка

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 
З 2011 року ігровий автомат Rockstar доступний азартних меломанам. Розробка компанії Betsoft присвячена рок-тематиці і славиться щедрістю. Подвоєння виграшу, Дикі і Бонусні символи приносять більше виплат в особливому режимі. Офіційний сайт казино Ельдорадо пропонує обидва варіанти гри - на гроші і в демо.

Спецсимволи і їх функції

Відразу чотири спеціальних символу передбачені в слоті Рок Зірка. Два з них виконують функції Вайлд, що залишилися - є бонусними значеннями. Зображення золотий і платинової пластинки можуть замінити базові значення. Картинки з квитками і електрогітарою дозволяють активувати бонусні раунди. Участь у виграшній комбінації золотий пластинки активує опцію Multiplier Mania. Так виграші геймерів будуть подвоєні. Платиновий диск сприяє збільшенню виплат в п'ять разів. При появі обох дисків виграна сума збільшується в десять разів.

Види призових раундів

Три іконки з квитками запускають «Are You Ready To Rock». У призовий грі пропонується зіграти на гітарі в процесі фріспінов. Виграш на даному етапі принесе до 1500 кредитів. При випаданні 3, 4 або 5 іконок з гітарою активується «Epic Sold». Сума призу в даному випадку буде залежати від гітариста. Учасник музичного гурту в циліндрі зіграє мелодію і забезпечить нарахування.

Рівень віддачі і інші параметри слота

В процесі гри в Rockstar виплати нараховуються нечасто. Коефіцієнт RTP в основному режимі становить 93,84%. Але на додаткових етапах віддача зростає до 97%. Волатильність у автомата низька, тому ризик можна звести до мінімуму. Розмір ставки гравці можуть вибрати з діапазону в 0,02-1 долар. При цьому задіяти дозволяється від 1 до 30 ліній. Захоплюючий геймплей робить модель Рок Зірка популярної серед гемблерів. Завантажити її варто заради можливості взяти участь в тематичному раунді.