1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Rock Climber

Ігровий автомат Rock Climber

Альтернативное название:

Скелелаз, Мотузки

Производитель:

Igrosoft

 
описание автомата
 

Класичний ігровий автомат Rock Climber один з найпопулярніших в онлайн казино. Оригінальна бонусна гра і широкий діапазон ставок - основні переваги апарату від розробника Igrosoft.

Технічні характеристики слота

Компанія Ігрософт внесла в налаштування свого відіслати можливість вибору активних ліній від 1 до 9. Ланцюжки розташовуються на 5 барабанах. На кожен спін можна поставити від 0,9 до 810 кредитів. Гемблер вправі встановити максимальне значення бета клавішею "MaxBet". Також передбачена активація режиму Автогри.

Опис бонусного раунду

При випаданні 3 і більше зображень мотузок геймер стає учасником призового етапу. Перед головним персонажем слота з'являється п'ять канатів, за якими треба піднятися на наступний уступ. Успішна спроба закінчується грошовою винагородою. Якщо гравцеві вдасться піднятися на пік вершини, його чекає приз у розмірі від 50 до 500 ставок.

Вартість конкретних символів

Кожна ікона має свою ціну. Виплати відбуваються в разі збігу не менше 3 ідентичних картинок в одній лінії. При цьому формування переможних ланцюжків відбувається як з першого, так і з п'ятого барабанів. Максимальні виплати забезпечують комбінації з 5 однакових емблем. Ось вартість деяких з них:

  • 5 символів кирки - 10 ставок на ряд;
  • 5 червоних капелюхів - множення на 20;
  • п'ять пар черевиків - x50;
  • 5 зелених рюкзаків - x100;
  • 5 синіх курток - x200;
  • 5 жовтих наметів - x500.

Ігровий автомат Скелелаз має в запасі і Вайлд (прапор), який замінює інші картинки. За 5 Дикунів покладається коефіцієнт 2000. Найбільш високо цінуються 5 сніжинок, що гарантують приз з множником 5000.