1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Робинзон

Ігровий автомат Robinson

Альтернативное название:

Робінзон

Производитель:

Evoplay

 
описание автомата
 
Віртуальний ігровий автомат Robinson від компанії Evoplay Entertainment був випущений в липні 2014 року. Розробники створили його за мотивами відомого роману Даніеля Дефо. Почавши грати в онлайн автомати на сайті, обов'язково запустіть цей апарат, якщо хочете підняти собі настрій.

Особливості апарату і діапазон ставок

У слоті 5 барабанів і 9 ліній. Число активних смуг в рамках встановленого діапазону можна міняти, ставлячи на кожну з них до 100 монет номіналом від € 0,01 до € 10 (до 9000 євро на раунд). Виплати в грі досягають значних розмірів завдяки множників ставок з коефіцієнтами від x5 до x2000. Додатково будь приз можна подвоїти в ризик-раунді. У ньому вам буде потрібно зіграти з головним героєм в кістки. А а точніше, відгадати яке число випаде на кубику після кидка - парне або непарне. Неправильна відповідь призведе до обнуління всього виграшу гри.

Базові і особливі символи

На базових іконках гамінатора ви побачите кам'яні сонячний годинник, стару карту, рибу на рожні, морську зірку, раковину, бочку і голову з фруктів. Їх доповнюють 4 особливих символу:
  • Wild (прапор). Підміняє звичайні зображення, збільшуючи кількість перемог.
  • Multiplier (головний герой гри). Випадаючи поруч з переможною комбінацією зображень, збільшує виплату по ній вдвічі.
  • Scatter (зелений кущ). Від 3-х Скаттер, з'явившись на екрані одночасно, запускають 10 фріспінов.
  • Bonus (корч над водою). Три таких іконки активують призовий раунд, в якому можна завоювати великий приз, у випадковому порядку вибираючи тотеми.
Робінзон - відіслати з барвистим графічним оформленням, запальною озвученням і непоганим показником теоретичного повернення, що досягає 92,4%.