1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. River Queen

Ігровий автомат River Queen

Альтернативное название:

Річкова Королева

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 
Ігровий автомат River Queen запрошує вас на борт розкішного пароплава. Дата випуску цієї моделі від Novomatic - 15.06.2015. Всі зареєстровані відвідувачі можуть грати в казино на гроші або безкоштовно.

Прості і спеціальні символи

В апараті Річкова Королева є 2 особливих елемента. У ролі Вайлда представлена ​​дівчина. Вона замінить такі картинки:
  • гральні кістки;
  • карти;
  • фішки;
  • карткові номінали;
  • чоловік в капелюсі.
Також Wild створює і власні ланцюжки. При ставці в 50 монет на раунд дівчина подарує множники від 60 до 1000. Білий корабель - це спеціальний знак Scatter. Він приносить найвищі коефіцієнти. Виплати розраховуються з урахуванням загальної суми кредитів на кону. Скаттер в слоті Річкова Королева будуть оплачені на будь-якій позиції.

Опис фріспінов і ризик-ігри

Випадання на поле 3-5 Скаттер запускає 10 безкоштовних обертань. У цих спинах з'являються дрейфують пароплави-Вайлд. Кораблі «пливуть» по барабанах і замінюють всі символи. Подвоїти нагороду можна в раунді на ризик. Це стандартна гра на вгадування кольору закритою карти. Якщо вгадаєте, приз за останній обертання збільшиться в 2 рази. Якщо немає - заклад обнулить виграш. У Автогрі опція недоступна.

Основні характеристики апарату

Теоретичний рівень віддачі - 95,26%. Волатильність середня. Максимальний приз - 50000 жетонів. На 5 барабанах можна задіяти від 1 до 50 ліній. На кожну лінію ставиться 1-200 кредитів. Значення коефіцієнтів залежать від обраної ставки. Головна особливість слота - це фріспіни, де нові Wild рухаються по екрану. Зіграйте в River Queen, щоб випробувати цікаву функцію!