1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Rhyming Reels Hearts And Tarts

Ігровий автомат Rhyming Reels Hearts And Tarts

Альтернативное название:

Римовані Барабани: Черви І Печиво

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Rhyming Reels Hearts And Tarts - додаток для любителів казкової тематики. У слоті від Microgaming барвиста графіка, класична панель управління і велика кількість комбінацій. Тестувати модель можна на рублі і демо-фішки. Для платної версії буде потрібно реєстрація, а от грати безкоштовно в автомати Elslots можна без аккаунта.

Інформація для новачків

Rhyming Reels Hearts And Tarts - апарат з 5 барабанами і 30 призовими лініями. Активувати останні можна за власним бажанням. В автоматі універсальний розмір ставки (від цента до 15 доларів), два особливих символу, автоплей і серія призових обертань. RTP - 96,3%. Розподіл виграшів наступне: 55% в бонус і 45% в основній грі.

Базові зображення:

  • печиво (25, 50, 200);
  • королева (100, 300, 1 000);
  • офіціантки (50, 100, 500);
  • кухонна прихватка (15, 50, 150);
  • номінали карт (5, 10, 15, 40).

Склад комбінацій - три, чотири, п'ять однакових картинок на активній лінії. Початок ланцюжка - перший лівий барабан.

Особливі знаки та опції

Фірмовий логотип - Вайлд слота Римовані Барабани: Черви І Печиво. Дикий символ замінить будь-яку іконку, крім Скаттер, і подвоїть виграну суму. Під час призових спинив Вайлд йде смугами. Королівська корона - Розкид гри. За комбінації зі Скаттер геймер отримає від 10 до 250 монет. Три символу розкиду запустять 15 безкоштовних обертань з потрійним коефіцієнтом множення.

Перевірте свою удачу, зігравши в незвичайну модель із середньою волатильністю і великими коефіцієнтами. Додаток в цілодобовому доступі.