1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Retro Reels Extreme Heat

Ігровий автомат Retro Reels Extreme Heat

Альтернативное название:

Палкий Екстрім

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Черговий продукт компанії Microgaming був створений 07.03.2011 року. У ньому є основна гра, кілька простих і два спеціальних символу. Тут передбачений лише один додатковий раунд, але з можливістю виграшу до 440 000 монет. Всі апарати онлайн доступні на сайті на гроші і в демо. А якщо казино Ельдорадо скачати на телефон, то азартний дозвілля буде завжди у вас під рукою.

Основні характеристики, ставки і розміри виплат

Пятібарабанний автомат Retro Reels Extreme Heat має тридцятьма лініями. Для активації є будь-яку кількість ліній від 1 до 30. На кожну з них можна поставити від 1 до 15 монет номіналом 0,01 - 0,25. Виграшні комбінації формуються з трьох, рідше з двох, і більше однотипних зображень. Один із символів в призовий ланцюжку обов'язково повинен знаходитися на першому барабані. Звичайні символи дають такі виплати:
  • вишня, лимон і дзвіночок - від 10 до 75 ставок;
  • одинарний, подвійний і потрійний значок Bar - від 25 до 250 монет;
  • зображення з однієї, двома або трьома сімками - від 50 до 500 кредитів.

Спецсимволи і додатковий раунд

Знак долара грає роль Вайлда. Самостійно він приносить виграш у розмірі 5, 100, 1000 і 10 000 ставок. Також він може доповнювати все звичайні знаки, тим самим завершуючи нові оплачувані послідовності. Символ з написом «Free Spins Bonus» - це Скаттер. Він оплачується від двох появ на екрані в будь-яких позиціях. Три, чотири або п'ять подібних знаків активують 10, 15 або 20 фрі спинив відповідно. Всі виплати в цьому раунді оплачуються з множником х2. Волатильність в автоматі Retro Reels Extreme Heat середня, теоретичний відсоток повернення дорівнює 97,50%. З такими показниками регулярно вигравати цілком реально.