1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Retro Reels Diamond Glitz

Ігровий автомат Retro Reels Diamond Glitz

Альтернативное название:

Ретро Барабани: Діамантовий Гламур

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
В ігровому автоматі Retro Reels Diamond Glitz від Microgaming можна активувати повторні обертання. Джекпот під час фріспінов дорівнює 440000 монетам. Запускайте апарати з безкоштовною грою і отримуйте коефіцієнти виграшів до 10000.

Ключові параметри автомата

Ставки в слоті Ретро Барабани: Діамантовий Гламур можна ставити на 1-25 ліній: гравець може змінити їх кількість. Гідність жетона - 0,01-0,25. Кількість монет на лінію - 1-20. Максимальна ставка - 125 кредитів. Відсоток повернення коштів - 96,47%, а волатильність - середня. У режимі «Expert» є Автогра. Найбільш високий множник (х 10000) - принесе п'ятірка знаків долара. Один, два і три діаманти гарантують виплату від 25 до 500 монет.

Особливості ігрового процесу

Геймери можуть платно запускати Респін. Ця функція доступна для кожного з 5 барабанів. Під ними ви побачите кнопки «Respin» і вартість. Чим більше шанс випадання вдалою ланцюжка і сума на кону, тим вище розмір комісії. Повторні запуски недоступні в призових спинах.

Бонусні опції апарату

Символ, на якому написано «5 Free Spin Bonus» - це Скаттер. Від 2 до 5 таких знаків в будь-якому місці барабана приносять виплати з урахуванням загальної ставки. 3, 4 і 5 Скаттер активують 15, 20 і 25 вільних спинив. Нагороди в них будуть помножені на 2. Максимальний виграш, який можна отримати в ході фріспінов - 440000 жетонів. Випробуйте можливості слота Retro Reels Diamond Glitz! Це і платні Респін окремих барабанів, і безкоштовні обертання з подвоєнням призів.