1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Resident

Ігровий автомат Resident

Альтернативное название:

Резидент, Шпигун

Производитель:

Igrosoft

 
описание автомата
 

Фанатам пригод пропонуємо протестувати ігровий автомат Resident від Igrosoft. У слоті класична панель управління, мультяшна промальовування символів і підсилюють атмосферу гри спецефекти. Сума головного виграшу - 5 000.

Бонусна і супер-бонусна гра

аунд почнеться після випадання на ігровому полі трьох Бонус-символів. Ваша мета - відкрити максимальну кількість сейфів, обійшовши при цьому ящик з динамітом. Винагорода - від 25 до 75 монет. Відкривати можна в довільному порядку. Раунд припиняється з появою на екрані динаміту. У разі успіху геймер переходить на суперуровень. Перед вами двоє дверей, за однією з яких захована дівчина. Вгадайте за який - і отримаєте приз в 100 кредитів. У казино швидке виведення коштів гарантований адміністрацією порталу.

Загальна інформація

Резидент - азартний апарат з п'ятьма барабанами, дев'ятьма лініями виплат і фіксованим джекпотом (5 000). Розмір ставки - від одного до 25 кредитів. У слоті 15 базових і дві особливі картинки. Склад комбінацій - від трьох однакових зображень на лінії. Початок послідовності - перший лівий барабан. Сума виграшу розраховується множенням загальної ставки на коефіцієнт ланцюжка. Після кожної комбінації геймер зможе подвоїти свій виграш в раунді на множення.

Вогнегасник - Вайлд, що випадає на середніх баранах. Дикий знак замінить відсутню зображення і завершить ланцюжок. Сейф - Бонус, який активує однойменну гру. Монета з написом «Резидент» - найбільш високооплачуваний знак (250, 1 000, 5 000).

Resident - ігровий автомат з низьким рівнем волатильності, високою віддачею (97,5%) і часто випадають комбінаціями.