1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Reel Strike

Ігровий автомат Reel Strike

Альтернативное название:

Котушки Страйк

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Reel Strike випущений компанією Microgaming в 2016 році. Його тематика присвячена риболовлі, що відображено в оформленні та бонусної грі. Характерні відмінності - 2 спецсимволи і високий відсоток повернення - 95,01%. Ви можете пограти онлайн безкоштовно або на реальні ставки.

Технічні характеристики

Встановлено в віртуальному слоті 5 барабанів, 3 ряди, 15 ліній. Поставити на лінію пропонується від 1 до 10 монет. Номінальна вартість монети регулюється в межах 0.01-0.20 центів. Максимальна сума вкладення складає 75.00 $ за спин. Заявлена ​​розробником дисперсія - середня. Для зручності передбачений режим Автогри. Серед характеристик автомата Котушки Страйк можна виділити спецсимволи Wild і Scatter. Перший зображений у вигляді котушки спінінга. Його функція - заміна картинок для створення виграшної комбінації. За п'ять Диких символів виплачується джекпот в розмірі 10 000 кредитів. Зображення риби на гачку - це Скаттер. За 3, 4 або 5 Скаттер передбачений коефіцієнт х2, х10 або х50, помножений на загальну ставку.

Бонусна гра

Активується бонус-функція п'ятьма випали символами з мотором. Після цього на екрані з'являється 6 човнів для риболовлі. З них потрібно вибрати тільки дві. Перша вкаже кількість фріспінов, а друга - значення множника. Максимально можна виграти 7 безкоштовних обертань з множником виплат х6. Reel Strike характеризується як ігровий слот з високою віддачею і повним комплектом функцій. Рекомендується грати всім, хто бажає великого улову.