1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Reel Gems

Ігровий автомат Reel Gems

Альтернативное название:

Самоцвіти

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Reel Gems - класичний слот з незвичайними функціями. Розробники з Microgaming пішли на ризик порушити баланс гри, додавши можливість повторного обертання будь-яких барабанів. Правда, за цю опцію доводиться доплачувати, але вона буває вкрай корисною. Якщо ви хочете оцінити ігрові автомати, вибирайте demo на сайті грального залу. Так само можна Ельдорадо казино скачати на мобільний або ПК. Апарат Самоцвіти присвячений різним коштовностей: алмазів, діамантів та золотим виробам.

Як грати в відео-слот

Щоб почати грати на гроші, виставте кін за допомогою клавіш «Value» і «Coin». Мінімальна ставка - 0,25 монети, максимальна - 125. Далі запускайте спини і чекайте формування послідовностей з однакових символів. Зараховуються тільки комбінації, зібрані зліва направо. Мінімум в них повинно бути задіяно 3 символу. Замість ліній передбачена система під назвою «243 Ways». Вона використовується в багатьох популярних автоматах і вже не вважається новинкою.

Додаткові функції і бонуси

У відео-слоті Самоцвіти є кілька спеціальних функцій:

  • безкоштовні спіни;
  • прогресуючий множник;
  • повторні обертання;
  • заміна символів Диким знаком.

Wild підміняє картинки на гральному полі, на ньому зображений логотип азартної гри. Scatter запускає раунд з дванадцятьма неоплачуваними спинами, а також множником x3. Унікальна опція - повторні спини. Будь-барабан ви маєте право запустити окремо, щоб, добрати один значок розкид для активації Free Spins. Але кожен такий запуск оплачується.

Емулятор від Microgaming виглядає цікаво за рахунок великої кількості бонусів. При цьому максимальний виграш у Free Spins складає 120 000 кредитів, в звичайному режимі - 40 000. Відсоток повернення - 96,52%.