1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. The Rat Pack

Ігровий автомат The Rat Pack

Альтернативное название:

Щуряча Зграя

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Ігровий автомат The Rat Pack від компанії Microgaming з'явився в березні 2009 р Тут є Автогра і ризик-тур. Теоретичний рівень віддачі - 96,14%. Волатильність середня. Активуйте безкоштовні слот-автомати на сайті Eldorado казино в режимі онлайн і пробуйте грати.

Налаштування і символи

У слоті Щуряча Зграя 5 барабанів і 30 ліній. На лінію ставиться 1-10 жетонів гідністю 0,01-0,25. Мінімальна ставка - 1 цент, максимальна - 75 доларів. В азартній грі є 3 особливих знака. Вони представлені такими картинками:
  • логотип - Wild, дарує максимальний множник 5000, замінює тільки прості символи;
  • напис 2Х - Вайлд, замінить все, крім Скаттер, і збільшить виплати ланцюжків в 2 рази;
  • золотий диск - Scatter, приносить призи за загальною ставкою в будь-якому місці ігрового поля.
Картинка мишей з мікрофонами має коефіцієнт 10, карткові номінали - 50-150 умовних одиниць, щур-піаніст - 300.

Бонусні функції

3, 4, 5 золотих дисків запускають безкоштовні обертання. Все Скаттер фіксуються на екрані на один спін і оплачуються згідно з таблицею виплат. Чим більше цих знаків, тим більше фріспінов. Опція діє до тих пір, поки на дисплеї залишається хоча б 1 Scatter. Ви можете подвоїти виграш в ризик-грі. Для цього треба вгадати колір перевернутої карти. Якщо відгадати масть, нагорода збільшиться вчетверо. Неправильну відповідь - це програш. Це апарат з 2 Вайлд, фріспінамі, Скаттер і ризик-раундом. Зіграйте в Мишачий Блюз, щоб поборотися за головний приз - 30000 монет!