1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Rapid Reels

Ігровий автомат Rapid Reels

Альтернативное название:

Швидкі Барабани

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Класичний ігровий автомат Rapid Reels від Microgaming здивує навіть досвідчених геймерів. Слот був представлений ще в 2014 році, але до цих пір користується популярністю. І це не дивно, адже просте оформлення компенсується теоретичним відсотком повернення 98,2. У ньому практично кожен спін є вдалим. А значить, навіть новачок має реальний шанс зірвати максимальні 6000 монет. У казино Ельдорадо дзеркало мобільна версія нічим не відрізняється від офіційного порталу і має той же функціонал.

Інтерфейс і технічні можливості

На основному полі ви побачите 3 барабана з 5 лініями. Тут же розташована таблиця для виплат. Це дозволить вам відразу бачити можливі комбінації і розмір винагороди за їх випадання. Перед кожним запуском ви зможете активувати число активних ліній. На кін допустимо поставити від 1 до 5 монет, номіналом від 0,25 до 5. Розгін ставки коливається в межах від 0,25 до 25. На особливу увагу заслуговують висока волатильність і коротка довжина циклу. Саме завдяки цьому ймовірність випадання хіта перевищує 50%. І нехай розмір винагороди найчастіше невеликий, зате слот дозволяє вигравати часто.

Особливості гри

Онлайн-слот має 2 режиму «Regular» і «Expert». Перший - дозволяє самостійно задавати всі параметри для спина або запускати режим Автогри. Другий - запускає барабани за максимальними ставками. Що стосується символів, то на особливу увагу заслуговує Вайлд - весляр на каное. Він замінює собою будь-які інші знаки і створює оплачувані ланцюжка. Крім того, якщо на екрані з'явиться 5 таких веслярів, то на ваш рахунок впаде до 6000. В онлайн-слот Швидкі Котушки можна сміливо грати за високими ставками. Він практично не реагує на зміну монет і продовжує приносити виплати навіть коли на кін поставлено максимальні 25 кредитів.