1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Ramses II

Ігровий автомат Ramses II

Альтернативное название:

Рамзес II

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Ramses II входить в лінійку ліцензійних азартних ігор Greentube. Розроблено австрійською компанією Novomatic. Тематика - Стародавній Єгипет. Ключовим персонажем є фараон. В апараті присутній бонусна гра у вигляді колеса фортуни. Є Дикий символ, а також Scatter. Додаткова функція - режим Free Spins. У відео-слоті 20 ліній і 5 барабанів. Ставка регулюється в діапазоні від 0,05 до 40 монет на спін.

Опис характеристик автомата

В апараті Рамзес II є істотна ймовірність отримати виграш в основній грі: 31%. А ось бонус-тур запускається вкрай рідко, але Elslots casino промокод допоможе збільшити ваші шанси. В середньому для його активації необхідно зробити 200 обертань. Дисперсія висока, цикл - довгий. Відсоток повернення - 93,51. Максимальний виграш - x11 000. Видається за 5 скарабеїв, якщо геймер встановив найвищий рівень бета. Комбінації з однакових символів зараховуються на лініях зліва направо. При випаданні розкид винагороди підсумовуються.

Ризик, безкоштовні спіни і бали

В ігровий автомат Рамзес 2 використана система балів. Виграшні послідовності приносять не тільки монети, а й SG або MG окуляри. Вони потрібні для переходу в бонус-тур «Колесо Фортуни». Найбільша кількість балів можна отримати за комбінації наступних символів:

  • орел;
  • сфінкс;
  • верблюд;
  • пустеля.

Всі виплати множаться в ризик-грі, яка виконана у вигляді пірамідки. Шанс на успіх оцінюється в 50%. Три, чотири або п'ять знаків Scatter на барабанах запускають 15 безкоштовних спинив. Множник під Free Spins автоматично збільшується до x3.

Слот від Novomatic неспроста актуальний навіть сьогодні. Незважаючи на те, що неоплачувані обертання треба довго чекати, вони окупають витрати з лишком. До слова, в цій грі не рекомендується вибирати максимальну ставку, особливо, коли ваш бюджет обмежений.