1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Quick Hit

Ігровий автомат Quick Hit

Альтернативное название:

Швидкий Спін

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Quick Hit - додаток для фанатів класики. В апараті улюблена багатьма символіка (вишні, дзвіночки), два особливих знака, серія безкоштовних обертань і бонус-гра. Джекпот слота - 5 000 (виплачується за п'ять символів розкиду). Додаток доступний в двох робочих версіях. Тестувати на фішки зможуть всі, а от грати на гроші в онлайн казино лише тих, хто має реєстрацією.

Символи, коефіцієнти, комбінації

В апараті Швидкий Спін використана символіка, добре знайома всім гемблер. Одинарні та подвійні сімки, різнокольоровий Bar, спеціальні написи - картинки, з яких вам належить формувати оплачувані комбінації. Найбільший коефіцієнт у іконки 777 (10), найменший у Bar-символа (0,5). Склад призових ланцюжків - три, чотири і п'ять однакових зображення. З декількох комбінацій оплачується тільки одна - найстарша.

Особливі знаки і бонусні ігри

Картинка з написом «Wild» замінює відсутні зображення. Іконка «Free Bonus Games» запускає бонусний раунд. Quick Hit - символ, обдаровували геймера грошовими призами в розмірі від 5 до 10 загальних ставок. Сума залежить від числа що випали іконок.

Бонусна гра представлена ​​серією додаткових обертань. У раунді можна отримати від п'яти до 25 безкоштовних спинив. Кількість залежить від символів, які гравець вибере в міні-грі. Вона запускається на додатковому екрані. Безкоштовні обертання мають потрійний коефіцієнт множення. Зверніть увагу, що під час спинив може випасти особливий Wild, умножающий виграш в п'ять разів.

Якщо вам до душі класика, неодмінно протестуйте апарат з прибутковою бонус-грою, оригінальними опціями спецсімволікі і RTP 95%.